Aktualności

PODZIĘKOWANIE

| dodał:

dobroczyńcy

Pielgrzymka to rekolekcje w drodze przynoszące zbawienne owoce.

Czternastodniowe wędrowanie doprowadziło nas do Duchowej Stolicy naszej Ojczyzny. Tam Matce i Królowej zawierzaliśmy intencje nasze oraz naszej Archidiecezji, dziękowaliśmy za 100 lat Niepodległej Polski. Ten czas mogliśmy przeżyć dzięki wielu wspaniałym i życzliwym osobom.

Serdeczne podziękowanie kieruję Metropolicie Białostockiemu Ks. Abp. Tadeuszowi Wojdzie za modlitwę i obecność z pielgrzymami na Jasnej Górze, Ks. Abp. Edwardowi Ozorowskiemu, który jak co roku wspiera i pamięta o pielgrzymach, oraz Ks. Bp. Henrykowi Ciereszko za obecność w czasie rozpoczęcia pielgrzymki.

Dziękuję tym wszystkim, którzy wsparli materialnie 32 Białostocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę:

- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

- Urząd Miejski w Białymstoku

- Gmina Dobrzyniewo Duże

- Parafia Miłosierdzia Bożego w Białymstoku

- Parafia Miłosierdzia Bożego w Pogorzałkach

- „Biacomex” Spółka Akcyjna

- SaMASZ sp. z o.o.

- JAZ-BUD sp. z o.o..

- Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa „Krynka”

- Masterpress

- Duszpasterstwo Akademickie

- Apteka „Melissa”

- Apteka Aphoteca

- Ksiegarnia Św. Jerzego

- JOTPEG

Dziękuję patronom medialnym, którzy promowali pielgrzymkę i informowali o trwających zapisach: TVP Białystok: Magazyn Katolicki Pod Twoją Obronę oraz OBIEKTYW, www.archibial.pl, Zwiastun Miłosierdzia, Radiu ,,i”, które codziennie na żywo relacjonowało wydarzenia z pielgrzymiego szlaku.

Dziękuję Ks. Proboszczom Parafii, Dyrekcji szkół oraz mieszkańcom miast i miejscowości, w których nocowaliśmy i odpoczywaliśmy. W imieniu swoim i pielgrzymów dziękuję za posiłki, napoje i wielką życzliwość oraz otwarte domy i serce, jednocześnie zapewniając o pamięci modlitewnej.

Nie sposób w tym krótkim podziękowaniu wymienić wszystkich, którzy okazali swoją dobroć i życzliwość. Wszystkich jednak zachowuje we wdzięcznej pamięci modlitewnej.
Serdecznie dziękuję Wam, Drodzy pielgrzymi za obecność i dobre świadectwo wiary na pielgrzymce.

Ks. Marcin Kuczyński

kierownik pielgrzymki