Aktualności

31. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę dobiegła końca.

| dodał:

To wielkie duchowe dzieło, w którym uczestniczą setki osób, przynosi zbawienne owoce Kościołowi białostockiemu już od 31 lat.

Ponadto trud pielgrzymowania i modlitwa zanoszona przed oblicze Czarnej Madonny wyjednały dotychczas potrzebne łaski niezliczonym wiernym.

Serdeczne podziękowanie kieruję Metropolicie Białostockiemu Ks. Abp. Tadeuszowi Wojdzie za obecność i duchowe wsparcie. Dziękuję Ks. Abp.Edwardowi Ozorowskiemu, który, jak co roku wspiera i pamięta o pielgrzymach w swoich codziennych modlitwach, oraz Ks. Bp. Henrykowi Ciereszko za obecność z nami u Królowej Polski.
Dziękuję tym wszystkim, którzy wsparli materialnie 31 Białostocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę:

- Abp Edward Ozorowski,

- Agencja Rynku Rolnego
- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
- Urząd Miejski w Białymstoku
- Parafia Miłosierdzia Bożego w Białymstoku
- Fundacja SPE SALVI
- „Biacomex” Spółka Akcyjna
- SaMASZ sp. z o.o.
- JAZ-BUD sp. z o.o..

- Revita Centrum Medyczne
- Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa „Krynka”
- Masterpress
- Duszpasterstwo Akademickie

- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
- Apteka „Melissa”
- Apteka Aphoteca
- Ksiegarnia Św. Jerzego
Dziękuję patronom medialnym, którzy promowali pielgrzymkę i informowali o trwających zapisach: TVP Białystok, Drogi Miłosierdzia, Radio Białystok, Radio Jard oraz Radio ,,i”, które codziennie na żywo relacjonowało wydarzenia z pielgrzymiego szlaku.
Dziękuję Ks. Proboszczom Parafii, Dyrekcji szkół oraz mieszkańcom miast i miejscowości, w których nocowaliśmy i odpoczywaliśmy. W imieniu swoim i pielgrzymów dziękuję za posiłki, napoje i wielką życzliwość oraz otwarte domy i serce, jednocześnie zapewniając o pamięci modlitewnej.
Nie sposób w tym krótkim podziękowaniu wymienić wszystkich, którzy okazali swoją dobroć i życzliwość. Wszystkich jednak zachowuje we wdzięcznej pamięci modlitewnej.
Serdecznie dziękuję Wam, Drodzy pielgrzymi za obecność i dobre świadectwo wiary na pielgrzymce.
Ks. Marcin Kuczyński
kierownik pielgrzymki