Aktualności

PODZIĘKOWANIE

| dodał:

30. Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę dobiegła końca.

To wielkie duchowe dzieło, w którym uczestniczą setki osób, przynosi zbawienne owoce Kościołowi białostockiemu już od 30 lat. Ponadto trud pielgrzymowania i modlitwa zanoszona przed oblicze Czarnej Madonny wyjednały dotychczas potrzebne łaski niezliczonym wiernym.

Serdeczne podziękowanie kieruję Metropolicie Białostockiemu Ks. Abp. Edwardowi Ozorowskiemu, który, jak co roku wspiera i pamięta o pielgrzymach w swoich codziennych modlitwach, oraz Ks. Bp. Henrykowi Ciereszko za wsparcie i obecność z nami u Królowej Polski.

Dziękuję tym wszystkim, którzy wsparli materialnie 30 Białostocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę:
- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
- Urząd Miejski w Białymstoku

- Parafia Miłosierdzia Bożego w Białymstoku
- Fundacja SPE SALVI
- „Biacomex” Spółka Akcyjna
- SaMASZ sp. z o.o.
- JAZ-BUD sp. z o.o..
- Betex Knyszyn
- Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa „Krynka”
- Masterpress

- Duszpasterstwo Akademickie
- Apteka „Melissa”
- Apteka Aphoteca
- Ksiegarnia Św. Jerzego

Dziękuję patronom medialnym, którzy promowali pielgrzymkę i informowali o trwających zapisach: TVP Białystok OBIEKTYW, www.archibial.pl, Zwiastun Miłosierdzia, w sposób szczególny Radiu ,,i”, które codziennie na żywo relacjonowało wydarzenia z pielgrzymiego szlaku.

Dziękuję Ks. Proboszczom Parafii, Dyrekcji szkół oraz mieszkańcom miast i miejscowości, w których nocowaliśmy i odpoczywaliśmy. W imieniu swoim i pielgrzymów dziękuję za posiłki, napoje i wielką życzliwość oraz otwarte domy i serce, jednocześnie zapewniając o pamięci modlitewnej.

Nie sposób w tym krótkim podziękowaniu wymienić wszystkich, którzy okazali swoją dobroć i życzliwość. Wszystkich jednak zachowuje we wdzięcznej pamięci modlitewnej.
Serdecznie dziękuję Wam, Drodzy pielgrzymi za obecność i dobre świadectwo wiary na pielgrzymce.
Ks. Marcin Kuczyński
kierownik pielgrzymki